Skip links

Analiz ve Raporlama

analizveraporlama One Click WorksDijital pazarlama faaliyetleriniz için yatırım getirisini ölçmek çok önemlidir, ancak bunu yapmak çok fazla veriyi birleştirirken beceri ve deneyim gerektirir. Bu durumda yalnızca nitelikli bir danışmanın tavsiyesine güvenilebilir.

Pazarlama çabalarınızın sonuçlarını ölçmenize, geliştirmenize ve iyileştirmenize yardımcı olmak için dijital pazarlama deneyimine sahip bir ekip ve Halkalı Reklam Ajansı olarak kapsamlı bir veri analizi ve raporlama hizmeti sunuyoruz. One Click Works olarak, analiz ve analitik araçlarımızın, özel planlarımızın ve pazar ve kullanıcı davranışı trendlerine ilişkin uzman bilgimizin kullanımıyla, istenen sonuçları elde etmek için dijital kampanyalarınızı optimize etmenize yardımcı olabiliriz.

One Click Works Analiz ve Raporlama Hizmeti

Hedef İzleme ve Analitik Araçlar

Dijital pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimiz, şirketinizin hedefleriyle ilgili ölçümleri izlemek için analitik programların oluşturulmasına yardımcı olur. Sizinle birlikte bir hedef izleme yaklaşımı geliştirmenin yanı sıra, raporlamanızın doğruluğunu artırmak için karşılaştırma ölçütleri de oluşturuyoruz.

Özel Raporlama ve Analiz

Sosyal medyadan tıklama başına ödemeye kadar tüm dijital pazarlama kampanyalarınız için KPI ve başarı oranını belirlemek için çeşitli analitik araçları ve sektör trendlerine ilişkin verileri kullanarak derinlemesine bir çalışma yapıyoruz. Taleplerinize bağlı olarak raporlarımız haftalık, aylık veya yıllık olarak sizlere sunuyoruz. Kampanya trendleri ve sonuçları hakkında ihtiyacınız olan verileri, sade, anlaşılır ve görsel bir şekilde yazılmış raporlarda bulabilirsiniz. 

Kampanya Ayrıntıları

Kampanyaları optimize etmek için verileri ve tüketici davranışlarını analiz ederiz. Hedef kitlenizi genişletmenize ve dönüşüm oranlarını artırmanıza olanak sağlayacak gelecek pazarlama taktikleri için öneriler sunuyoruz.

analiz ve raporlama One Click Works

Teklif Al

Nasıl yardımcı olabiliriz?