Skip links

Instagram Reklamları

instagram One Click WorksInstagram, hem yurt içinde hem de yurt dışında yaygın olarak kullanılan bir sosyal ağ platformudur. Instagram reklamları ile şirketinizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi hızlı, kolay ve son derece kısıtlı bir bütçeyle tanıtabilirsiniz. Ayrıca daha fazla potansiyel müşteriyle bağlantı kurarak satışları artırabilirsiniz. Instagram reklamlarını ve farkındalığı artırmak için uygun hedeflemeyi kullanarak tüketici tabanınızı genişletebilir veya satışlarınızı artırabilirsiniz. Ayrıca reklamları kullanarak hayran kitlenizi büyütebilir ve mevcut takipçilerinizin dikkatini de fazlasıyla çekebilirsiniz.

Instagram Reklamları Nasıl Çalışır?

Bir Instagram reklamı oluştururken amacınızı seçersiniz ve hedef kitlenizle ilgili bilgileri (yaş, cinsiyet, konum veya diğer özellikler gibi) kullanarak onları en iyi tanımlayan bilgileri, ilgi alanlarını ve davranışları belirlersiniz.

One Click Works Instagram Reklam Hizmeti

Facebook Business Manager hesabını kullanarak Instagram reklam hesabınızı oluşturarak reklam hesabınızı Instagram hesabınıza bağlarız. Hitap edeceğiniz hedef kitle araştırmasını yaparak uygun hedef kitlelere uygun bir bütçeyle ulaşmanızı sağlıyoruz. Halkalı Reklam Ajansı Olarak aynı zamanda ayıracağınız reklam bütçesini de değerlendirip sizlere sunuyoruz. Sonrasında reklam kampanyalarınızı oluşturuyoruz ve size reklam harcamalarınız hakkında haftalık ve aylık bilgiler veriyoruz.

One Click Works Instagram Reklam Hizmeti Avantajları

Düşük Maliyet

Çok fazla para harcamadan, ürün veya hizmetlerinizi Instagram platformunda hedef kitlenize tanıtabilirsiniz. Halkalı Reklam Ajansı olarak sizlere bu konuda destek sunuyoruz.

Hedef Kitleye Hızlı Ulaşım

Instagram Reklamları için dikkatlice düşünülmüş ve değiştirilmiş bir hedef kitle ile potansiyel müşterilerinize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bilinirliği Artırmak

Instagram platformunda markanızın itibarını vurgulayarak marka bilinirliğini hızla artırabilirsiniz. İnsanlara sürekli reklamlarınızı göstererek markanızı tanıtabilir ve PR çalışmalarınızı yürütebiliriz. Halkalı Reklam Ajansı olarak siz değerli müşterilerimizin marka tanınırlığına önem veriyor ve instagram kullanıcılarının aklına markanızı kazıyoruz.

instagram reklamlari One Click Works

Teklif Al

Nasıl yardımcı olabiliriz?