Kapıda yemek servisi hizmeti veriyorsunuz fakat başarıyı yakalamakta zorlanıyor musunuz? Öyleyse yanınızdayız!

Kapıda yemek servisi hizmeti özel müşteriler için planlanmış bir sektör.  Bu hizmeti vermeye karar verdiyseniz sizi öncelikle zorlu bir süreç bekliyor. Mutfağınızdan, diyetisyeninize yemeklerinizin teslimatına kadar her şeye özenmelisiniz. Fakat müşteriniz yoksa bu özeni gösterebileceğiniz kimse yok demektir.

Aklınıza takılan tüm sorular için ekibimize danışabilirsiniz. Sizler için özel oluşturacağımız ekibimiz ile çalışabilir ve başarıyı yakalayabilirsiniz. 

Unutmayın Kapıda yemek servisi oldukça özel bir sektör. Siz de bizler için özelsiniz!

 

Kapıda yemek servisi hizmeti ile alakalı en çok sorulan sorular;

Kapıda yemek servisi nedir?

Kapıda yemek servisi kişiye özel olarak hazırlanmış yemek paketlerinin planlanmış saatlerde istemiş olduğu bölgeye teslimat yapılmasıdır.

Kapıda yemek servisi yapıyorum fakat potansiyel müşteriler bulamıyorum!

Kapıda yemek servisi veriyorsunuz ve potansiyel müşterilerinizi bulamıyorsanız öncelikle neler yaptığınızı gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz. İnternet siteniz var mı? Var ise müşterileriniz sizi ne kadar çok görüntülüyor? Web siteniz için bir SEO çalışması yaptırdınız mı? Reklam çıkıyor musunuz? Web siteniz müşteri potansiyelinize uygun mu gibi bir çok prosedür ile karşı karşıyasınız. İşte biz de bu noktada sizlerin imdadına yetişiyoruz. Tüm bunları inceliyor ve size ayrıntılı rapor sunuyoruz.

Web siteniz var mı?

Müşterilerin sizleri daha iyi tanıyabileceği ve ürünlerinizi inceleyebileceği detaylı bir web sitesine ihtiyacınız var! Bu noktada her türlü ince ayrıntıyı düşünmeli ve tek bir sefer hareket etmelisiniz. Bu sektörde hataya yer yok!

SEO Çalışması yapıyor musunuz?

Web sitenizin var olduğunu düşünüyoruz. Fakat potansiyel müşterileriniz google aramalarında sizleri bulamıyorsa web sitenizin hiçbir faydasını göremezsiniz.

Kapıda yemek servisi için işletmenin önemi nedir?

Başta söylemiş olduğumuz gibi özel müşteriler için özel bir hizmet sunuyorsunuz. Mutfakta çalışan aşçınızdan teslimat yaptırdığınız personelinize kadar her şey çok önemli.

Kapıda yemek servisi sosyal medya önemi

Sosyal medya potansiyel müşteriler bulmanızda fayda sağlayacaktır. Bu alanda doğru bir tarz belirlenmeli ve doğru teknikler ile reklam çalışması yapılmalı. Form maliyetleri ve tıklama başına maliyetler oldukça yüksek. Kazanmak isterken kaybedebilirsiniz.


Peki One Click Works kimdir?

2018 yılında kurulan One Click Works, markalara sunduğu “performans” odaklı hizmetler ile dijital reklamcılık faaliyetlerine devam etmektedir. One Click Works ekibi, müşterilerinin reklam etkinliğini en üst düzeye çıkarmak için yeni reklam modellerini ve ortaya çıkan reklam teknolojilerini düzenli olarak izlemeye devam ediyoruz.

Önde gelen bir dijital reklam ajansı olarak One Click Works, rekabette öne çıkmanıza yardımcı olmak için en son teknolojiyi kullanan hizmetler sunar. Dijital reklamcılık danışmanlığı günümüzde önemli bir konuma sahiptir. Ürün ve hizmetleriniz Google gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almıyorsa, muhtemelen bazı detaylar atlanmış demektir. Bu durumda reklam ve tanıtımın sürdürülebilmesi için etkin bir SEO yönetimi gerekli olacaktır. SEO dostu web siteleri oluşturmak, dijital reklamcılık için bir zorunluluktur. En iyi SEO uygulamalarını takip etmeyen web siteleri için Google hiçbir şans tanımamaktadır. Bu nedenle, One Click Works olarak müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunuyoruz.