Skip links

Kurumsal Kimlik

kurumsalkimlik One Click WorksKurumsal kimlik, bir organizasyonun pazarlama endüstrisindeki dış görünüşünü tanımlamak için kullanılan terimdir. Kurumsal kimlik ile firmalar kendilerini daha kolay ve rahat ifade edebilirler. Kurumsal kimliği öne çıkarmak için logo, ofis düzeni, personel üniformaları, araçlar, tabelalar ve web sitesi gibi bir dizi unsur için en iyi hazırlık yapılmalıdır. Kurumsal kimlik, tüm işletmelerin değişmez bir bileşenidir. Amblemler veya logolar, kurumsal kimlik çalışmalarında en önemli unsurdur. Şirketlerin logoları tipik olarak kullanıcıların aklında kalan sembollerdir. Bu logolar sayesinde firmalar kendilerini, ürün ve hizmetlerini bir kerede tanıtabilirler. Herhangi bir şirket kimliği çalışması yapılırken gerekli özen ve dikkat gösterilmelidir.


Kurumsal Kimlik Hizmeti

One Click Works olarak, kurulduğumuz günden bu yana şirket kimliğinizin sizi doğru bir şekilde temsil etmesi için titizlikle çalıştık. Her biri kendi alanında uzman bir ekip ve özel hizmet sunarak işinizi doğru bir şekilde temsil eden logo tasarımları oluşturuyoruz. Kurumsal kimlik çalışmalarınızda en iyi çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Logoların kurumsal kimliğinizi tanımlayacak en önemli unsurlardan biri olduğunun bilincinde olduğumuz için özgün tasarımlar yaratıyoruz. Tasarım sürecinin her aşamasında sizleri güncel tutarak fikirlerinizi paylaşıyor, ihtiyaçlarınızı karşılayacak logolar oluşturuyoruz. Ayrıca logolarınızda kullanılacak renkler de dahil olmak üzere her ayrıntıya özen gösteriyor ve özenle çalışıyoruz. Bir şirketin kurumsal kimliği geleceği için çok önemlidir. Kurumsal kimlik projelerinizi hem özenle hazırlıyoruz hem de modern ihtiyaçları karşılamak için gerekli düzenlemeleri yapıyoruz. Bu nedenle her zaman ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunuyoruz.  Siz de bu kaliteli ve profesyonel hizmeti şirketinizin kurumsal kimliği için kullanmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir ve uygun maliyetli fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

kurumsalkimlik1 One Click Works

Nasıl yardımcı olabiliriz?