Skip links

Sağlık Turizmi

sağlık turizmiSağlık turizmi başarılı olmak isteyen kliniklere sunduğumuz uçtan uca danışmanlık hizmetleri ile uluslararası hastaları çekmek için kliniğiniz için en verimli dijital stratejileri oluşturuyoruz. Firmamızın sağlık turizmindeki uzmanlığının gücünden yararlandığınızda kliniğiniz genişleyecek, gelir kaynaklarınız çeşitlenecek ve kur farkı lehinize çalışacak.

Sağlık Turizmi Danışmanlığı

Ülkemizdeki faydaları ve uygun döviz kuru ile sağlık turizminin popülaritesi artmaya devam ediyor. Sağlık turizminde başarılı olmak isteyen kliniklere sunduğumuz uçtan uca danışmanlık hizmetleri ile uluslararası hastaları çekmek için kliniğiniz için en verimli dijital stratejileri oluşturuyoruz. Acenteler, poliklinikler, klinikler ve hastaneler için geliştirdiğimiz bu talep yaratma yöntemi ile potansiyel hastalarınızın sizinle iletişim kurmasını sağlıyoruz. Otomatik sistemimiz, size hemen bir e-posta göndermek, bir excel tablosuna kaydetmek ve CRM yazılımınızda saklamak için reklamları kullanabilir. Yapmanız gereken tek şey, sizinle etkileşime giren ve reklamlarınızdan etkilenen hasta adayınız için tedavi stratejinizi geliştirmek olacaktır.

Google, Facebook, Instagram vb. Bu platformlar tarafından sertifikalandırılmış uzman kadromuz, bu kanallar üzerinden dijital pazarlama bütçenizi yönetiyor ve sizinle düzenlediğimiz aylık performans değerlendirme toplantılarında yeni hedefler belirliyoruz.

Sağlık Turizminde Dijital Pazarlama Süreci Nasıl İşlemektedir?

Dijital pazarlama şirketleri için en zorlu sektörlerden biri sağlık turizmidir. Google, Facebook ve Instagram gibi web sitelerinin algoritmaları, insan sağlığı için pazarlama söz konusu olduğunda özellikle hassastır ve sistemden kalıcı olarak yasaklanmalara neden olabilir. Böyle mağdur olmamak için sağlık turizmi sektörüne hakim bir dijital ajans ile iş birliği yapmalısınız. One Click Works olarak tecrübemiz ile her zaman yanınızdayız.

Sağlık Turizminde SEO'nun Değeri

Bu alanda SEO’nun önemi, diğer herhangi bir endüstrininkini aşıyor. Sağlık turizmi ile uğraşan çok sayıda işletme vardır ve bu alanda oluşturulan içeriğin anahtar kelime zorluk oranı yüksektir. Ortalama bir sektörden çok daha fazla çalışma ve emek isteyen bir sektördür. Ama size dönen hasta sayısı bununla doğru orantılı olarak çok daha fazla olacaktır. Bu sektörde anahtar kelime arama hacmi oldukça önemlidir.

One Click Works Sağlık Turizmi Hizmetleri

Seo Hizmetleri

Projelerin geliştirme aşamasında temel ve modern seo kurallarını dikkate alıyor ve projenizi bu kurallara göre geliştiriyoruz.

Yazılım geliştirme

PHP, MySQL, Java, jQuery, Javascript, Node-JS veya CSS yazılım dilleri ile istediğiniz yazılım projesini siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Web Tasarım

Modern, fonksiyonel, mobil uyumlu, özgün, kullanıcı dostu, ekonomik, yenilikçi, profesyonel, stratejik, getirisi yüksek ve başarı odaklı web tasarım projeleri üretiyoruz.

Sosyal Medya Hizmeti

Facebook, Instagram veya Twitter reklamlarınızın optimizasyonunu ve yönetimini bilgili ellere bırakın. Sizi hedef kitlenize ulaştıralım.

Web Danışmanlığı

Bilişim alanındaki ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretirken, güvenilir iş ortağınız olarak ana işinizi destekleyen bilişim çalışmalarını üstleniyoruz.

Kurumsal kimlik

Markanız için bir kimlik görevi gören logo, katalog, kartvizit gibi çalışmalarda profesyonel tasarımlar yapıyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Herkesin en iyi olduğu işi yapmaya hakkı olduğu bilinciyle, bunun için One Click Works firmamızdan danışmanlık hizmeti almanız gerektiğine inanıyoruz. Sizi ortaklık anlaşması yaptığımız teşvik danışmanlığı firmasına yönlendiriyor, teşvik sürecinizi ortağımızın bilgili ekibi ile en verimli şekilde gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Potansiyel hastalarınızın Google veya sosyal medyadaki reklamlarınızı görmesini bekleyebilir ve reklamlara tıklamasını bekleyebilirsiniz. Her reklam kampanyasının benzersiz bir amacı ve taktikleri vardır. Hastaları web sitenize yönlendiren reklamın amacı, dönüşünüzü beklerken web sitenizdeki canlı sohbet, WhatsApp, telefon numaranız veya Randevu Al formu aracılığıyla sizinle iletişime geçmelerini sağlamaktır. Tüm bu olası hasta ayrıntıları e-postanızda, her yerden görüntüleyebileceğiniz bir Google elektronik tablosunda ve varsa CRM sisteminizde saklanır.

 

Başarının temel şartlarından biri de hemen gönderilen hastalara hızlı tepki verebilmektir, bu nedenle bu konuda uyum sağlayabilen, yabancı dil seviyesi iyi, ikna ve satış kabiliyeti yüksek bir kadroya ihtiyacınız olacaktır.

Sizi Arayalım

Medikal Turizm alanında güvenebileceğiniz bir tam hizmet pazarlama ajansıyla ortak olmak istiyorsanız, halkalı reklam ajansı One Click Works özel olarak uyarlanmış çözümlerimiz, gereksinimlerinizi kolaylaştıracak ve pazarlama departmanınız olarak destek olmanıza ve hatta “adım atmanıza” yardımcı olacaktır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla tutucu modeli sunuyoruz ve işletmenizin ihtiyaç duyduğu destek kolu olacağız. Seçenekleri keşfetmek için bugün ekibimizle iletişime geçin.

Nasıl yardımcı olabiliriz?