Skip links

SEO Hizmetleri

seo optimizasyonu One Click WorksBir web sitesinin Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarında performansını artırmak için yapılan çabalara topluca SEO denir. One Click Works, arama motoru optimizasyonu yaparken size bu hizmeti sunar ve sayısız teknolojik faktörü dikkate alır.
One Click Works SEO Süreci

Tüm çözüm ortaklarımıza SEO hizmeti verebilmek için detay, analitik ve titizlik kavramlarından ödün vermeden SEO stratejilerimizi oluşturuyoruz. Ayrıca planlarımızı eksiksiz uyguluyor, ideal sayfa yapılarımızı hızlı bir şekilde arama motoru botlarına ulaştırıyor ve hedeflenen sıralama sonuçlarına ulaşmak için kararlı adımlar atıyoruz.

Durum Analizi

Bir SEO çalışması yapmadan önce, markanızın web sitesinin şu anda gösterim ve trafik aldığı kelime grupları, hedef sayfalardaki performans seviyesi, potansiyel rakiplere kıyasla karşılaştığı hedef trafik yüzdesi, sayfa yapıları ile ilgili teknik sorunlar gibi analizlerini yapıyoruz. SEO işine başlamadan önce, her yönü etraflıca inceliyor ve yol haritamızı oluşturmak için gereken tüm bilgileri topluyoruz.

Hedef Kelime

KPI (Key Performance Indicator) olarak tanımlayabileceğimiz anahtar kelimeleri belirliyor ve sektör analizi, rakip analizi ile kişisel veya kurumsal markanızın potansiyel müşterilere ulaşabileceği hedef kelime gruplarını belirledikten sonra bu sorgulamaları SEO stratejimizde başarının odağı haline getiriyoruz.

Rakip Analizi

Rakiplerinizin sadece güçlü ve zayıf yönlerini değil, aynı zamanda markanıza yönelik potansiyel tehditleri ve fırsatları belirlemek için SWOT analizi yapıyoruz. Ayrıca SEO stratejimizi yerinde çeşitli şekillerde uyguluyoruz.

 Raporlama

Yaptığımız çalışmanın sıralama sonuçları üzerindeki etkisini, SEO görünürlüğünün genel ivmesini ve planlanan yeni çalışmalarla beklenen performans değişikliklerini ve SEO stratejimizi planladıktan ve tam olarak uyguladıktan sonra aylık olarak raporlar sunuyoruz.

seo reklam ajansi One Click Works

Teklif Al

analizveraporlama One Click WorksDijital pazarlama faaliyetleriniz için yatırım getirisini ölçmek çok önemlidir, ancak bunu yapmak çok fazla veriyi birleştirirken beceri ve deneyim gerektirir. Bu durumda yalnızca nitelikli bir danışmanın tavsiyesine güvenilebilir.

Pazarlama çabalarınızın sonuçlarını ölçmenize, geliştirmenize ve iyileştirmenize yardımcı olmak için dijital pazarlama deneyimine sahip bir ekip ve Halkalı Reklam Ajansı olarak kapsamlı bir veri analizi ve raporlama hizmeti sunuyoruz. One Click Works olarak, analiz ve analitik araçlarımızın, özel planlarımızın ve pazar ve kullanıcı davranışı trendlerine ilişkin uzman bilgimizin kullanımıyla, istenen sonuçları elde etmek için dijital kampanyalarınızı optimize etmenize yardımcı olabiliriz.

One Click Works Analiz ve Raporlama Hizmeti

Hedef İzleme ve Analitik Araçlar

Dijital pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimiz, şirketinizin hedefleriyle ilgili ölçümleri izlemek için analitik programların oluşturulmasına yardımcı olur. Sizinle birlikte bir hedef izleme yaklaşımı geliştirmenin yanı sıra, raporlamanızın doğruluğunu artırmak için karşılaştırma ölçütleri de oluşturuyoruz.

Özel Raporlama ve Analiz

Sosyal medyadan tıklama başına ödemeye kadar tüm dijital pazarlama kampanyalarınız için KPI ve başarı oranını belirlemek için çeşitli analitik araçları ve sektör trendlerine ilişkin verileri kullanarak derinlemesine bir çalışma yapıyoruz. Taleplerinize bağlı olarak raporlarımız haftalık, aylık veya yıllık olarak sizlere sunuyoruz. Kampanya trendleri ve sonuçları hakkında ihtiyacınız olan verileri, sade, anlaşılır ve görsel bir şekilde yazılmış raporlarda bulabilirsiniz. 

Kampanya Ayrıntıları

Kampanyaları optimize etmek için verileri ve tüketici davranışlarını analiz ederiz. Hedef kitlenizi genişletmenize ve dönüşüm oranlarını artırmanıza olanak sağlayacak gelecek pazarlama taktikleri için öneriler sunuyoruz.

analiz ve raporlama One Click Works

Teklif Al

Nasıl yardımcı olabiliriz?