Skip links

Facebook Reklamları

facebook reklam ajansi One Click WorksŞirketiniz için bir Facebook reklam kampanyası başlatmak istiyor ancak Facebook reklamcılığı hakkında fazla bir şey bilmiyorsanız One Click Works her zaman yanınızda.

 

 

 

Facebook Reklamları Nasıl Çalışır?

Facebook reklamları, reklam verenlere açılış sayfası ziyaretlerinin, bağlantı tıklamalarının veya gösterimlerin sayısına göre ödeme yapıldığı bir açık artırma sisteminde çalışır. Facebook, kullanıcı verilerini kullanarak kullanıcıları ürün ve hizmetlerinizle eşleştirir. Bunu yaparak, kullanıcıların ilgi alanlarına, konumuna, cinsiyetine ve yaşına göre hedef kitleler oluşturabilirsiniz. Ayrıca, web sitenizi ziyaret eden, Facebook veya Instagram sayfanızla bağlantı kuran ve belirli hedef kitlelerle web sitenizi ziyaret eden kişilere hedefli reklamlar gösterebilirsiniz.

One Click Works Facebook Reklam Hizmeti

Facebook reklam hizmeti kapsamında alacağınız destekler aşağıda listelenmiştir. Bunlar:

-Bir reklam stratejisi seçme

-Reklam görsellerinin tasarımı

-Kampanya hazırlığı

-Hedef kitle oluşturmak

-Bütçe verimliliği

-Yeniden pazarlama yaklaşımı

-Raporlama ve ölçüm

Facebook Reklamlarının Avantajları Nedir?

One Click Works ile Facebook reklamları konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla çalışarak firmanızı ve markanızı hedef kitlenize başarıyla tanıtabilirsiniz. Hedef kitlenizi belirlemekten onlar için ilgi çekici Facebook reklam metinleri ve grafikler oluşturmaya kadar, bilgili personelimiz sürecin her adımında size yardımcı olacaktır. Halkalı Reklam Ajansı ile profesyonel olarak geliştirebileceğiniz Facebook reklamlarını kullanmanın avantajları fazlasıyla ön plana çıkmaktadır. Bunlar:

-Facebook’ta gönderilerinizi beğenenlerle iletişim kurabilirsiniz.

-Tanıtım için kullandığınız bütçenizi, insanlarla etkileşim kurarak ve onları ülke, şehir, yaş ve cinsiyete göre hedefleyerek doğru hedef kitle için kullanabilirsiniz.

-Reklamlardan elde edeceğiniz geliri artırmak için yeni ve çeşitli hedef pazarlar oluşturabilirsiniz.

-Potansiyel müşterileri ürününüzü satın almaya ikna edebilirsiniz.

facebook reklamlari reklamajansi One Click Works

Teklif Al

Nasıl yardımcı olabiliriz?