Skip links

One Click Works?

HADİ BAŞLAYALIM

hk1 One Click Works

HAKKIMIZDA

Markaların dijital dünyada fark
yaratmasına yardımcı
oluyoruz!

Biz, dijital pazarlama ihtiyaçlarınız için sürdürülebilir strateijler üretiyoruz.
Marka kültürüne uygun, yenilikçi tasarım, yazılım ve dijital reklam çalışalarımız ile çevrimiçi çözümler üretiyor ve markanıza değer katıyoruz. Çevrimdışı sınırlara takılmadan çok daha geniş araç ve strateji yelpazemizle markanızı hedef kitlelerine ulaştırıyoruz. 

Kalitesiz Formların Pazarlama Performansınızı Olumsuz Etkilediğinin Farkındayız.

art2 One Click Works

One Click Works

2018 yılında kurulan One Click Works, markalara sunduğu “performans” odaklı hizmetler ile dijital reklamcılık faaliyetlerine devam etmektedir. One Click Works ekibi, müşterilerinin reklam etkinliğini en üst düzeye çıkarmak için yeni reklam modellerini ve ortaya çıkan reklam teknolojilerini düzenli olarak izlemeye devam ediyoruz.

Önde gelen bir dijital reklam ajansı olarak One Click Works, rekabette öne çıkmanıza yardımcı olmak için en son teknolojiyi kullanan hizmetler sunar. Dijital reklamcılık danışmanlığı günümüzde önemli bir konuma sahiptir. Ürün ve hizmetleriniz Google gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almıyorsa, muhtemelen bazı detaylar atlanmış demektir. Bu durumda reklam ve tanıtımın sürdürülebilmesi için etkin bir SEO yönetimi gerekli olacaktır. SEO dostu web siteleri oluşturmak, dijital reklamcılık için bir zorunluluktur. En iyi SEO uygulamalarını takip etmeyen web siteleri için Google hiçbir şans tanımamaktadır. Bu nedenle, One Click Works olarak müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına hızlı çözümler sunuyoruz.

Neden One Click Works?

-One Click Works reklam ajansı olarak taleplerinizi ve müşteri yolculuk haritalarınızı anlıyor ve dönüşüm hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak faydalı içerikler oluşturuyoruz.

-Markanızın ihtiyaçlarını anlıyor, hedeflerinize ulaşacak dijital içerikler oluşturuyor ve markanızın anlatısını etkin bir şekilde iletiyoruz.

-Farklı becerileri, iş ahlakı ve verimli bir programla birleştiren ekibimiz, olası tüm sonuçları göz önünde bulundurarak çalışmalarını en iyi şekilde tamamlamaktadır.

-En iyi ekipman ve konu uzmanlarına sahip %100 tam zamanlı teknik kadroya sahibiz.

Dijital alanda olağanüstü bir performans sağlıyoruz! SEO, SEM, sosyal medya, e-posta, görüntülü reklamcılık ve daha fazlası için her zaman yanınızdayız.

-One Click Works’de markanız için oluşturulan tüm iş ürünlerinin mülkiyeti, birlikte çalıştığımız ve yürürlükteki yasal sözleşmelerde belirtildiği gibi yalnızca size aittir.

-Günümüz teknolojisini ve trendlerini kullanarak son teknoloji ve ölçülebilir dijital pazarlama çözümleri sağlıyoruz.

-Yaptığımız projelerle işletmenizin aradığınız değere ulaşması için özenle çalışıyoruz.

-Markanızın dijital alanda kaybolmaması, markanızın değerini yükseltmek, çözüm ortağınız olmak ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olarak başarıya ulaşmanıza yardımcı olmak için dijitalleşen dünyada lider konumda çalışıyoruz.

-Güçlü teknik kadromuz ile yaratıcı, dinamik, verimli ve güvenilir bir ekip ortamında, ticari bir firmanın ticari gelişimi, kendisini ve ürünlerini tanıtması için gerekli tüm hizmetleri birleştirerek en uygun maliyetlerle hizmet sunuyoruz.

-Müşteri memnuniyetini artırmak, mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılamak için siz değerli müşterilerimizin ilerlemesi için sürekli olarak yenilikçi projeler sunmaya çalışıyoruz. Bunu tüm çalışanlarımızın aktif olarak katıldığı bir ekip ortamında yapıyoruz.

Nasıl yardımcı olabiliriz?