Skip links

Landing Page Pro

landing page reklam ajansi One Click WorksDijital pazarlamaya para harcayan ve aynı anda onlarca farklı ürün ve hizmetin reklamını yapmaya çalışan firmalar için tüm içeriği tek bir sayfada ziyaretçilere sunmak oldukça zor ve karmaşık bir işlemdir. Landing Page stratejik açıdan çok önemlidir ve markaların hayatta kalmasına yardımcı olacaktır.

 

Başarılı Landing Page Özellikleri

Hız
Hız, özellikle Google’ın en yeni kurallarına dikkat ederseniz, dijital dünyada çok önemli bir parçadır. Ziyaretçi vakit kaybetmemeli ve web sitesi hızlı bir şekilde yüklenmelidir.

Uyumluluk
Landing page, mobil cihazlarda, tabletlerde ve kullanılabilecek diğer cihazlarda uyumlu bir şekilde çalışmalıdır. Mobil uyumlu değilse veya yalnızca kısmi mobil uyumluluğu varsa, %70 mobil trafik oranına sahip bir kampanyanın başarılı olmasını beklememelisiniz.

Tasarım
Oluşturulan sayfa, ziyaretçinin dikkatini çekmeli, kullanıcı deneyimi ve arayüz tasarımı uygun şekilde yapılandırılmalıdır.

İçerik
Ziyaretçiye gösterilecek video, grafik bilgi ve yazının dikkatli bir şekilde düzenlenmesi önemlidir. Metin mümkün olduğu kadar açık ve anlaşılırsa, getiriler artacaktır.

Analiz
Sayfanın geri dönüş oranını izlemek için gerektiğinde testler yapılmalı ve bu bilgiler ışığında sayfada düzenlemeler yapılmalıdır.

One Click Works Landing Page Hizmeti.

One Click Works olarak bir Landing Page oluştururken, işletmenize rekabet avantajı sağlayabilecek tüm unsurları bir araya getiriyoruz ve bunları ziyaretçilere net bir şekilde sunuyoruz. Sektörünüzün fiyat duyarlılığı yüksekse, rakiplerinizle kıyas yapıyor, kalite daha önemliyse yöntemlerinize, ürünlerinize ve referanslarınıza önem verip gerekeni ön plana çıkarıyoruz. Müşterilerin sizinle hızlı bir şekilde iletişim kurabilmeleri için sayfanızı kullanıcı dostu, basit ve dönüşüm odaklı olacak şekilde tasarlıyoruz.

landing page One Click Works

Teklif Al

Nasıl yardımcı olabiliriz?