Skip links
medikalturizmturkey One Click Works

Medikal Turizm neden dijital pazarlamaya ihtiyaç duyar?

medikalturizmturkey One Click WorksBirinin “Sağlık işletmeleri neden pazarlama yapmaları gerekiyor?” Sorusunu sorduğunu duymak nadir değildir. Sağlık sektöründe çalışıyorsanız, bunun çok rekabetçi bir pazar olduğunu anlarsınız. Sağlık Sektöründe, sağlık sistemleri, toplum hastaneleri, bağımsız tıbbi uygulamalar ve acil bakım ve teşhis gibi bağımsız merkezlerle rekabet ediyor olabilirsiniz. Sağlık hizmetleri markalaşması ve pazarlaması , rakiplerinizden farklılaşmanıza, markanızı tüketicilerin zihninde güçlendirmenize ve hizmetlerinizi yeni ve mevcut hastalara tanıtmanıza yardımcı olacaktır.

Profesyonellerden oluşan yaratıcı ekibimiz sağlık hizmetleri markalaşması ve pazarlamasında uzmanlaşmıştır. Sağlık sektöründe 50 yılı aşkın birleşik deneyimle, sağlık hizmetini ve her disiplinin nasıl farklı olduğunu anlıyoruz. Bu içeriden bilgi sahibi olmak, Eleanor Creative ekibinin, hedeflerine ulaşmak için hedeflenen stratejiler oluşturarak sağlık hizmetleri markalaşması ve pazarlama planları geliştirme konusunda müşterilerimize bir avantaj sağlamasına olanak tanır.

SAĞLIK MARKAMIZI TANIMLAYIN

Her işletmenin, kültürünüze ve sabrınıza uygun, iyi bilinen ve topluluğunuzda ve dünya çapında saygı gören bir markaya ihtiyacı olduğuna inanıyoruz. Markanız üç temel unsuru içermelidir:

  • Bak . Kusursuz bir görünüm için logo tasarımı , marka renkleri, grafik tasarım öğeleri ve fotoğrafçılık, marka standartlarınıza göre uygulanmalıdır.
  • Gör. Kullandığınız kelimeler ve bunların nasıl iletildiği hastalarınızı olumlu veya olumsuz yönde etkileyecektir. One Click Works’da markanız için en iyi deneyimi yaratacak doğru tonu, kelimeleri ve genel mesajları seçeceğiz.

    Etkili bir “sesin” anahtarı, onu tutarlı tutmak ve hastalarınızda yankı uyandırmasını sağlamaktır. Kitlenizi, kullandıkları dili ve markanızla etkileşim kurmak için gittikleri platformları bilmeniz zorunludur.

  • Hisset . Müşterilerinizin kendilerine iyi bakıldığını, değer verildiğini ve öncelik verildiğini hissettikleri bir marka deneyimi yaratmak çok önemlidir. One Click Works’da, müşterilerinizin markanızla etkileşime girdiklerinde nasıl hissettiklerini önemsiyoruz. Deneyimlerinin olumlu ve ilgi çekici olmasını istiyoruz. Marka sadakatinin ve etkili bir marka yaratmanın anahtarı budur.

Sosyal medya, etkinlik sponsorluğu ve halkla ilişkiler kampanyaları aracılığıyla tüketicilerle ilişki kurmak, ürün ve hizmetleriniz için bir kullanıcı ağı oluşturur.

PAZARLAMA STRATEJİLERİNİN BELİRLENMESİ 

Markanız için hangi sağlık hizmetleri pazarlama stratejilerinin en iyi sonucu vereceğini belirlerken hastalarınızı ve bu hedef kitleye nasıl ulaşacağınızı düşünmeniz gerekir. Bugün, çoğu insan hemen hemen her şey hakkında bilgi aramak için bir elektronik cihaz kullanıyor. One Click Works’da, hedeflenen çeşitli pazarlara ulaşmak için güçlü bir pazarlama planının dijital ve geleneksel pazarlamayı içermesi gerektiğine inanıyoruz.

  • İnternet sitesi. Web siteniz bir hastayla kurduğunuz ilk etkileşim olabilir. Bu sizin mağazanızın vitrinidir, bu nedenle hizmetleriniz ve bunlara nasıl erişecekleri hakkında bilgi sahibi olduklarından emin olmak istersiniz. Masaüstü bilgisayarlardan tabletlere ve akıllı telefonlara kadar birçok cihazda gezinmek ve optimum görüntüleme sağlamak kolay olmalıdır. Sizi daha hızlı bulmaları için insanların aradığı anahtar kelimeleri ekleyin. One Click Works ekibi, tüm bu hedeflere ulaşmak için web siteniz için içerik geliştirme konusunda deneyimlidir.

  • Dijital. Günümüzün sosyal medya çılgınlığı dünyasında Facebook , Twitter, Instagram ve LinkedIn gibi platformlarda var olmak çok önemlidir . Hastaların demografisini bilerek ve onlara ulaşmak için bu platformu kullanarak sizin için doğru olan sosyal medya platformunu bulun. Sağlık hizmetlerinde bu, her yaştan insanın tıbbi hizmetlere ihtiyacı olduğu için büyük ölçüde değişebilir.

  • SEO. Sağlık sektörünüz için bir arama stratejisi eklediğinizden emin olun. İnsanların ne aradığını anlamak ve içeriği yazmak, böylece sayfada en üst sıralarda yer almak çok önemlidir. Çoğu internet izleyicisi, işletmelerin listesini taramak için yalnızca birkaç saniye harcayacaktır, bu nedenle adınızın listenin başında olduğundan emin olun. One Click Works bunu yapmanıza yardımcı olabilir.

OPTİMUM ERİŞİM İÇİN DİJİTAL PAZARLAMAYLA GELENEKSEL PAZARLAMAYI KARIŞTIRIN

Daha önce de belirtildiği gibi, sağlık hizmetlerinde çeşitli yaş gruplarına pazarlama yapıyorsunuz. Radyo, TV, basılı yayın, reklam panosu ve doğrudan posta gibi geleneksel pazarlama yaygın olarak kullanılmaktadır. Hangi geleneksel pazarlama stratejilerini uygulamaya karar verirseniz verin, bunun dijital stratejinizle uyumlu olduğundan emin olun. Hepsi stratejik planınızda etkili parçalar olabilir. One Click Works, sonuçları en üst düzeye çıkarmak için doğru stratejileri seçmenize yardımcı olabilir.

 

Medikal Turizm alanında güvenebileceğiniz bir tam hizmet pazarlama ajansıyla ortak olmak istiyorsanız, halkalı reklam ajansı One Click Works özel olarak uyarlanmış çözümlerimiz, gereksinimlerinizi kolaylaştıracak ve pazarlama departmanınız olarak destek olmanıza ve hatta “adım atmanıza” yardımcı olacaktır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla tutucu modeli sunuyoruz ve işletmenizin ihtiyaç duyduğu destek kolu olacağız. Seçenekleri keşfetmek için bugün ekibimizle iletişime geçin.

Nasıl yardımcı olabiliriz?