Skip links
medikalturizminstagram One Click Works

Medikal Turizm ‘de Instagram

medikalturizminstagram One Click WorksMedikal Turizm ‘de olmazsa olmaz sosyal medya kullanımı ve instagram çevremizdeki dünyayı değiştirdi. Herkes bu inanılmaz platformda makaralar oluşturmakla, özçekimler göndermekle, her anı paylaşmakla meşgul. Sadece bu degil! Kurumsal dünya bile bu platformu erişimlerini en üst düzeye çıkarmak ve izleyicileriyle eğlenceli bir şekilde etkileşim kurmak için kullanıyor. Instagram hikayeleri yayınlıyorlar ve onları öne çıkarıyorlar. Hatta bazıları bu hikayeleri öne çıkanlarına ekliyor. Ancak, bu kadar ilgi çekici hikayeler yaratmayı biliyor musunuz?

İlgi çekici içerik oluşturmak için insanların bu tür hikayelere nasıl tepki verdiğini anlamanız gerekir. Ayrıca, bunları neden yayınlamak istediğiniz konusunda net olmalısınız. Ancak bu hikayelerin 24 saat sonra profilinizden kaybolacağını unutmayın. Kullanıcılar bu hikayelere DM’ler, anketler veya çıkartmalar yoluyla yanıt verebilir.

NEDEN INSTAGRAM HİKAYELERİNİ KULLANMALISINIZ?
İçerik stratejinize hikayeleri entegre etmenin çeşitli faydaları vardır. Yakın tarihli bir rapor, en çok izlenen Instagram hikayelerinin üçte birinin markalardan olduğunu öne sürdü. Evet, sosyal medya pazarlaması bu marka oluşturma çalışmasında önemli bir rol oynuyor.

Bu nedenle işletmeler ve küçük işletmeler , hem pazar hem de kullanıcı tabanlı araştırmaya dayalı ilgi çekici içerik oluşturmak için yaratıcı ve marka ajanslarıyla çalışır.

İŞTE INSTAGRAM HİKAYELERİNİ ÖNE ÇIKARMANIN BİRKAÇ AVANTAJI:

  1. Müşterinizin aklında olun: İlgi çekici ve ilginç hikayeler yayınlamaya devam ederseniz, müşterinizin daima aklında kalırsınız! Hikayeler, erişim konusunda endişelenmeden hedef kitlenizle etkileşim kurmanın en iyi yoludur.
  2. Markanızı insanlaştırın: Hedef kitlenizin duymak istediği ses olun! Instagram hikayeleri genellikle gayri resmidir. Günümüzde markalar, yalnızca satışları artırmak amacıyla değil, izleyicilerle bağlantı kurmak istiyor. Ve hikayeler, müşterilerinizle insanlar gibi konuşmak ve sizi bir marka olarak nasıl algıladıklarını bilmek için ideal yerlerdir.
  3. Sonsuz fırsatlar sunar: Anketler ve testler, özel çıkartmalar ve müzik, #hashtag’ler ve @bahsetmeler gönderebilirsiniz. Yaratıcı bir bakış açınız varsa, o zaman getirin! Hikayeler, anları ve deneyimleri paylaşmanın hızlı ve kolay yoludur. Sadece hikayenizi hayata geçirebilirsiniz. Boomerang ve Superzoom gibi efektlerle her anınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Anketler ve testler kullanarak hedef kitlenizle etkileşime geçin ve anında geri bildirim alın. Hikayelerinizi 24 saatten fazla paylaşmak istiyorsanız, öne çıkanlarınıza ekleyin.

Güvenebileceğiniz bir tam hizmet pazarlama ajansıyla ortak olmak istiyorsanız, halkalı reklam ajansı One Click Works özel olarak uyarlanmış çözümlerimiz, gereksinimlerinizi kolaylaştıracak ve pazarlama departmanınız olarak destek olmanıza ve hatta “adım atmanıza” yardımcı olacaktır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla tutucu modeli sunuyoruz ve işletmenizin ihtiyaç duyduğu destek kolu olacağız. Seçenekleri keşfetmek için bugün ekibimizle iletişime geçin.

Nasıl yardımcı olabiliriz?